BK/S505-1.25-R
제조업체 부품 번호:
BK/S505-1.25-R
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
재고 상태:
647
Approval Agency :
BSI, CCC/CQC, CSA, cULus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
1.5kA
Color :
Current Rating (Amps) :
1.25 A
Fuse Type :
Cartridge, Ceramic
Melting I²t :
2.22
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
5mm x 20mm
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V