74-LMAF10A
제조업체 부품 번호:
74-LMAF10A
제조업체/브랜드:
NTE Electronics, Inc.
설명의 일부:
FUSE AUTO 10A 32VDC BLADE MINI
재고 상태:
476
제조사 :
NTE Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
Color :
Red
Current Rating (Amps) :
10 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
Blade, Miniature
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.441" L x 0.157" W x 0.354" H (11.20mm x 4.00mm x 9.00mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V