74-LMAF15A
제조업체 부품 번호:
74-LMAF15A
설명의 일부:
FUSE AUTO 15A 32VDC BLADE MINI
재고 상태:
510
Color :
Blue
Current Rating (Amps) :
15 A
Size / Dimension :
0.441" L x 0.157" W x 0.354" H (11.20mm x 4.00mm x 9.00mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V