BK/GMA-3.15-R
제조업체 부품 번호:
BK/GMA-3.15-R
설명의 일부:
FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM
재고 상태:
99
Approval Agency :
CSA, PSE, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
10kA
Color :
Current Rating (Amps) :
3.15 A
Melting I²t :
9.7
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
5mm x 20mm
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
125 V