BK/C520-750-R
제조업체 부품 번호:
BK/C520-750-R
설명의 일부:
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
재고 상태:
256
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
750 mA
Melting I²t :
0.264
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
2AG, 5mm x 15mm
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm)
Voltage Rating - AC :
250 V