0324025.MX280P
제조업체 부품 번호:
0324025.MX280P
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE CERM 25A 280VAC 125VDC 3AB
재고 상태:
964
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CE, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A AC, 400A DC
Color :
Current Rating (Amps) :
25 A
Fuse Type :
Cartridge, Ceramic
Melting I²t :
1450
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Voltage Rating - AC :
280 V
Voltage Rating - DC :
125 V