0326.250MXP
제조업체 부품 번호:
0326.250MXP
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 125VDC
재고 상태:
2,875
Approval Agency :
CE, CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A AC, 10kA DC
Color :
Current Rating (Amps) :
250 mA
Melting I²t :
0.432
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
125 V