SF-1206SA1000R-2
제조업체 부품 번호:
SF-1206SA1000R-2
설명의 일부:
1206 SLOW-BLOW MET-FOIL. 10A AUT
재고 상태:
4,874
Approval Agency :
AEC-Q200, cUL, cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A
Color :
Current Rating (Amps) :
10 A
Melting I²t :
21.3
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.126" L x 0.065" W x 0.035" H (3.20mm x 1.65mm x 0.90mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V