SF-1206SA050M-2
제조업체 부품 번호:
SF-1206SA050M-2
설명의 일부:
1206 SLOW-BLOW MULTILAYER 0.5A A
재고 상태:
2,950
Approval Agency :
cUL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
500 mA
Melting I²t :
0.006
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W x 0.033" H (3.20mm x 1.60mm x 0.85mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
65 V