3298300.ZXSTA
제조업체 부품 번호:
3298300.ZXSTA
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE AUTO 300A 32VDC MODULE
재고 상태:
117
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
2kA
Color :
Current Rating (Amps) :
300 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
310000
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Response Time :
Size / Dimension :
1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V