0219.250MXAP
제조업체 부품 번호:
0219.250MXAP
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
재고 상태:
6,988
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
150A
Color :
Current Rating (Amps) :
250 mA
Fuse Type :
Cartridge, Glass
Melting I²t :
0.54
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm
Product Status :
Active
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V