0285.500HXP
제조업체 부품 번호:
0285.500HXP
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
재고 상태:
194
Current Rating (Amps) :
500 mA
Melting I²t :
0.3
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V