MFU0603FF00630P100
- 제조업체 부품 번호:
- MFU0603FF00630P100
- 제조업체/브랜드:
- Vishay BC Components
- 설명의 일부:
- FUSE BOARD MNT 630MA 32VDC 0603
- 제조사 :
- Vishay BC Components
- 제품 카테고리 :
- 퓨즈
- Approval Agency :
- UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 50A
- Color :
- Current Rating (Amps) :
- 630 mA
- Fuse Type :
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Melting I²t :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Fast Blow
- Size / Dimension :
- 0.061" L x 0.033" W x 0.018" H (1.55mm x 0.85mm x 0.45mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 32 V