TR/3216LV375-R
제조업체 부품 번호:
TR/3216LV375-R
제조업체/브랜드:
Eaton-Electronics Division
설명의 일부:
FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
재고 상태:
3,000
제조사 :
Eaton-Electronics Division
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
375 mA
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
0.001
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-65°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm)
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
125 V