021802.5MXP
제조업체 부품 번호:
021802.5MXP
설명의 일부:
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
재고 상태:
2,211
Approval Agency :
CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
2.5 A
Melting I²t :
23.25
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V