100R16-51B
제조업체 부품 번호:
100R16-51B
설명의 일부:
CABLE FFC 16POS 1.00MM 2"
재고 상태:
6,050
Length :
2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends :
0.140" (3.56mm)
Number of Conductors :
16
Pitch :
0.039" (1.00mm)