099707.5WXN
제조업체 부품 번호:
099707.5WXN
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE AUTO 7.5A 58VDC BLADE MINI
재고 상태:
12,376
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
1kA
Color :
Brown
Current Rating (Amps) :
7.5 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
68
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Blade, Miniature
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
58 V