LH601001C
제조업체 부품 번호:
LH601001C
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈홀더
Contact Finish :
Contact Material :
Current Rating (Amps) :
100 A
For Use With/Related Products :
Class H(K), Class R Fuses
Fuse Size :
1.563" Dia x 7.874" L (39.7mm x 200mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Block
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Circuits :
1
Orientation :
Product Status :
Obsolete
Termination Style :
Box Lug
Voltage :
600V