RM60030-3MW14
제조업체 부품 번호:
RM60030-3MW14
제조업체/브랜드:
Eaton-Bussmann Electrical Division
설명의 일부:
FUSE BLK, R 600V 30A 3P
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
퓨즈홀더
Contact Finish :
Tin
Contact Material :
Tin
Current Rating (Amps) :
60 A
For Use With/Related Products :
Class R Fuses
Fuse Size :
0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Block
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Circuits :
3
Orientation :
Vertical
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage :
600V