LFG480302PQDINR
제조업체 부품 번호:
LFG480302PQDINR
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE BLOK CART 480V 30A DIN RAIL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈홀더
Contact Finish :
Contact Material :
Current Rating (Amps) :
30 A
For Use With/Related Products :
Class G Fuses, 13/32" x 1-5/8"
Fuse Size :
0.394" Dia x 1.625" L (10mm x 41.28mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Block
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Circuits :
2
Orientation :
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal, Pressure Plate
Voltage :
480V