L60030C1PQDIN
제조업체 부품 번호:
L60030C1PQDIN
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈홀더
Contact Finish :
Tin
Contact Material :
Copper Alloy
Current Rating (Amps) :
30 A
For Use With/Related Products :
5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget)
Fuse Size :
0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Block
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Circuits :
1
Orientation :
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect
Voltage :
600V