L60030M2PQDINR
제조업체 부품 번호:
L60030M2PQDINR
설명의 일부:
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
재고 상태:
재고 없음
Current Rating (Amps) :
30 A
Fuse Size :
0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm)
Number of Circuits :
2
Termination Style :
Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect
Voltage :
600V