03450601HX040
제조업체 부품 번호:
03450601HX040
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
ACS SHOCK-SAFE FUSEHLDR BODY SUB
재고 상태:
51
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈홀더
Contact Finish :
Tin
Contact Material :
Brass
Current Rating (Amps) :
20 A
For Use With/Related Products :
3AG, 1/4" x 1-1/4", 5mm x 20mm
Fuse Size :
3AG, 1/4" x 1-1/4", 5mm x 20mm
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Holder
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Circuits :
1
Orientation :
Horizontal and Vertical
Product Status :
Active
Termination Style :
Quick Connect
Voltage :
600V