C5775.18.01
제조업체 부품 번호:
C5775.18.01
제조업체/브랜드:
Prysmian Group
설명의 일부:
CABLE COAXIAL RG6 18AWG 500'
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Prysmian Group
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
Cable Group :
RG-6
Cable Type :
Coaxial
Conductor Strand :
Solid
Features :
Impedance :
75 Ohms
Jacket (Insulation) Diameter :
0.263" (6.68mm)
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
Black
Length :
500.0' (152.40m)
Product Status :
Obsolete
Shield Type :
Foil, Braid
Usage :
CATV
Wire Gauge :
18 AWG (0.82mm²)