H100X084H2C
- 제조업체 부품 번호:
- H100X084H2C
- 제조업체/브랜드:
- Panduit Corporation
- 설명의 일부:
- LABEL HEAT SHRINKABL DIE-CUT YLW
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Panduit Corporation
- 제품 카테고리 :
- 라벨, 라벨링
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held)
- Label Size :
- 1.00" x 0.84" (25.4mm x 21.3mm)