0024A0024-9X
제조업체 부품 번호:
0024A0024-9X
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
설명의 일부:
0024A0024-9X 500'
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
Cable Group :
Cable Type :
Twinaxial
Conductor Strand :
19 Strands / 36 AWG
Features :
Impedance :
100 Ohms
Jacket (Insulation) Diameter :
0.149" (3.78mm)
Jacket (Insulation) Material :
Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Jacket Color :
White
Length :
500.0' (152.40m)
Product Status :
Active
Shield Type :
Braid
Usage :
Wire Gauge :
24 AWG