OWR-0920T-16C
제조업체 부품 번호:
OWR-0920T-16C
제조업체/브랜드:
Ole Wolff Electronics Inc.
설명의 일부:
SPEAKR 16OHM 5MW TOP PORT 63.8DB
재고 상태:
279
제조사 :
Ole Wolff Electronics Inc.
제품 카테고리 :
스피커
Efficiency - dBA :
63.80
Efficiency - Testing :
1mW/10mm
Efficiency - Type :
Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
2.85kHz
Frequency Range :
20 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.169" (4.30mm)
Impedance :
16 Ohms
Ingress Protection :
IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Material - Cone :
Plastic
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
10 mW
Power - Rated :
5 mW
Product Status :
Active
Ratings :
IEC 60601-1-8
Shape :
Round
Size / Dimension :
0.354" Dia (9.00mm)