SCF4030-12-67
제조업체 부품 번호:
SCF4030-12-67
설명의 일부:
FUSE TRIGGERABLE 12A 36V 6-7CELL
재고 상태:
재고 없음
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Class :
Current Rating (Amps) :
12A
Features :
17.4 ~ 32.9V Triggerable
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Package / Case :
Nonstandard SMD
Size / Dimension :
0.157" L x 0.118" W x 0.035" H (4.00mm x 3.00mm x 0.90mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
36 V