SCF9550-45-04
제조업체 부품 번호:
SCF9550-45-04
설명의 일부:
FUSE TRIGGERABLE 45A 80V 4 CELL
재고 상태:
3,000
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
120A
Class :
Current Rating (Amps) :
45A
Features :
13 ~ 18.4V Triggerable
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Size / Dimension :
0.374" L x 0.197" W x 0.091" H (9.50mm x 5.00mm x 2.30mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
80 V