C308F63MA-TR
제조업체 부품 번호:
C308F63MA-TR
설명의 일부:
FUSE CERM 63MA 250VAC/VDC
재고 상태:
500
Current Rating (Amps) :
63mA
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension :
0.120" Dia x 0.343" L (3.05mm x 8.70mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
250 V