SCF5432-30-10
제조업체 부품 번호:
SCF5432-30-10
제조업체/브랜드:
Eaton-Electronics Division
설명의 일부:
FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 9-10C
재고 상태:
5,000
제조사 :
Eaton-Electronics Division
제품 카테고리 :
전기, 특수 퓨즈
Applications :
Battery Protection
Approval Agency :
cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
80A
Class :
Current Rating (Amps) :
30A
Features :
34.2 ~ 46.9V Triggerable
Fuse Type :
Board Mount
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Package / Case :
Nonstandard SMD
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.213" L x 0.126" W x 0.053" H (5.40mm x 3.20mm x 1.35mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
62 V