SCF4030-15-05
제조업체 부품 번호:
SCF4030-15-05
설명의 일부:
FUSE TRIGGERABLE 15A 36V 5 CELL
재고 상태:
5,000
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Class :
Current Rating (Amps) :
15A
Features :
12 ~ 21.5V Triggerable
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Package / Case :
1612 (4030 Metric)
Size / Dimension :
0.157" L x 0.118" W x 0.035" H (4.00mm x 3.00mm x 0.90mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
36 V