PSR033FS0800Z
제조업체 부품 번호:
PSR033FS0800Z
설명의 일부:
FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC
재고 상태:
재고 없음
Current Rating (Amps) :
800A
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
2.008" L x 2.894" W x 3.130" H (51.00mm x 73.50mm x 79.50mm)
Voltage Rating - AC :
700 V
Voltage Rating - DC :
600 V