C308F-V-80MA-TR1
제조업체 부품 번호:
C308F-V-80MA-TR1
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 80MA 250VAC/VDC
재고 상태:
1,478
Current Rating (Amps) :
80mA
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Cartridge, Non-Standard (Axial)
Size / Dimension :
0.124" Dia x 0.343" L (3.14mm x 8.70mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
250 V