OWR-1228T-32B
제조업체 부품 번호:
OWR-1228T-32B
제조업체/브랜드:
Ole Wolff Electronics Inc.
설명의 일부:
SPEAKER 32OHM 3MW TOP PORT 124DB
재고 상태:
2,030
제조사 :
Ole Wolff Electronics Inc.
제품 카테고리 :
스피커
Efficiency - dBA :
124.00
Efficiency - Testing :
1mW/10mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
580Hz
Frequency Range :
20 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.136" (3.45mm)
Impedance :
32 Ohms
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Material - Cone :
Plastic
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
5 mW
Power - Rated :
3 mW
Product Status :
Active
Ratings :
IEC 60601-1-8
Shape :
Round
Size / Dimension :
0.472" Dia (12.00mm)