BGF-46166-18-4-003
제조업체 부품 번호:
BGF-46166-18-4-003
제조업체/브랜드:
BDNC (Holding) Limited
설명의 일부:
SPEAKER 3.4OHM 35W TOP PORT 75DB
재고 상태:
88
제조사 :
BDNC (Holding) Limited
제품 카테고리 :
스피커
Efficiency - dBA :
75.00
Efficiency - Testing :
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
90Hz
Frequency Range :
Height - Seated (Max) :
0.709" (18.00mm)
Impedance :
3.4 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Aluminum Composite, Glass Composite
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
180 W
Power - Rated :
35 W