1024H0024-9
제조업체 부품 번호:
1024H0024-9
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
설명의 일부:
COAX CABLE-HIGH PERFO
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
Cable Group :
Cable Type :
Twinaxial
Conductor Strand :
Features :
Impedance :
110 Ohms
Jacket (Insulation) Diameter :
0.190" (4.83mm)
Jacket (Insulation) Material :
Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Jacket Color :
White
Length :
Product Status :
Active
Shield Type :
Usage :
Wire Gauge :
24 AWG