ZHD-SCE-2.4-50-4
- 제조업체 부품 번호:
- ZHD-SCE-2.4-50-4
- 제조업체/브랜드:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- 설명의 일부:
- LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
- 재고 상태:
- 249
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- 라벨, 라벨링
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- T200, T312M, T312Mi, T6112DS, TE3112 and TE3124 Thermal Transfer Printers
- Label Size :
- 0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm)