LJSL21-Y3-1
- 제조업체 부품 번호:
- LJSL21-Y3-1
- 제조업체/브랜드:
- Panduit Corporation
- 설명의 일부:
- LABEL NETWORK ADHESIVE
- 제조사 :
- Panduit Corporation
- 제품 카테고리 :
- 라벨, 라벨링
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Laser and Ink Jet Printers
- Label Size :
- 0.90" W x 2.17" L (22.9mm x 55.1mm); Cable O.D. 0.21" ~ 0.48" (5.3mm ~ 12.2mm)