10613-24-9CS2662
제조업체 부품 번호:
10613-24-9CS2662
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
설명의 일부:
COAX CABLE-DATA BUS
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
Cable Group :
Cable Type :
Twinaxial
Conductor Strand :
19 Strands / 36 AWG
Features :
Impedance :
77 Ohms
Jacket (Insulation) Diameter :
0.146" (3.71mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Jacket Color :
White
Length :
Product Status :
Active
Shield Type :
Double Braid
Usage :
Wire Gauge :
24 AWG