0026A0664-9-14
제조업체 부품 번호:
0026A0664-9-14
설명의 일부:
COAX CABLE-DATA BUS
Conductor Strand :
19 Strands / 38 AWG
Features :
Impedance :
100 Ohms
Jacket (Insulation) Diameter :
0.153" (3.89mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Jacket Color :
White
Wire Gauge :
26 AWG