BU-1150-C-48-0
- 제조업체 부품 번호:
- BU-1150-C-48-0
- 제조업체/브랜드:
- Mueller Electric Co.
- 설명의 일부:
- TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 48"
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Mueller Electric Co.
- 제품 카테고리 :
- BNC 인터페이스
- 1st Connector :
- BNC, Male Plug
- 2nd Connector :
- Mini Hook (2)
- Cable Length :
- 48.0" (1219.20mm)
- Cable Type :
- RG-58C/U
- Color :
- Black Cable, Black and Red Leads
- Configuration :
- BNC to Grabber, Hook
- Current Rating (Amps) :
- Material - Insulation :
- Nylon
- Product Status :
- Active
- Temperature Range :
- Voltage - Rated :
- 300VAC