BU-2323-10-60-0
제조업체 부품 번호:
BU-2323-10-60-0
설명의 일부:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
재고 상태:
2
Cable Length :
60.0" (1524.00mm)
Contents :
1 Lead, Black
Current Rating (Amps) :
45A
Voltage - Rated :
600V
Wire Gauge :
10 AWG