EM1166-96-0#
- 제조업체 부품 번호:
- EM1166-96-0#
- 제조업체/브랜드:
- Pomona Electronics
- 설명의 일부:
- TEST LEAD BANANA TO GATOR 96"
- 재고 상태:
- 15
- 제조사 :
- Pomona Electronics
- 제품 카테고리 :
- 바나나, 미터 인터페이스
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable
- 2nd Connector :
- Alligator Clip, Insulated
- Cable Length :
- 96.0" (2438.40mm)
- Configuration :
- Banana to Alligator
- Contents :
- 1 Lead, Black
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Stacking Method :
- Multi-Stacking, Front and Vertical
- Type :
- Patch Cord
- Voltage - Rated :
- 30VAC
- Wire Gauge :
- 18 AWG