BU-2323-10-36-2
제조업체 부품 번호:
BU-2323-10-36-2
제조업체/브랜드:
Mueller Electric Co.
설명의 일부:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
재고 상태:
76
제조사 :
Mueller Electric Co.
제품 카테고리 :
바나나, 미터 인터페이스
1st Connector :
Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable
2nd Connector :
Cable Length :
36.0" (914.40mm)
Configuration :
Banana to Banana
Contents :
1 Lead, Red
Current Rating (Amps) :
45A
Material - Insulation :
Silicone
Product Status :
Active
Ratings :
Stacking Method :
Front Stacking (Both Connectors)
Type :
Patch Cord
Voltage - Rated :
600V
Wire Gauge :
10 AWG