BU-P1081-24-2
- 제조업체 부품 번호:
- BU-P1081-24-2
- 설명의 일부:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
- 재고 상태:
- 43
- 1st Connector :
- Miniature Banana Plug, Single
- 2nd Connector :
- Cable Length :
- 24.0" (609.60mm)
- Configuration :
- Banana to Banana
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Stacking Method :
- Vertical Stacking (Both Connectors)
- Voltage - Rated :
- 3000V (3kV)
- Wire Gauge :
- 20 AWG