BU-P1081-12-2
- 제조업체 부품 번호:
- BU-P1081-12-2
- 제조업체/브랜드:
- Mueller Electric Co.
- 설명의 일부:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
- 재고 상태:
- 75
- 제조사 :
- Mueller Electric Co.
- 제품 카테고리 :
- 바나나, 미터 인터페이스
- 1st Connector :
- Miniature Banana Plug, Single
- 2nd Connector :
- Cable Length :
- 12.0" (304.80mm)
- Configuration :
- Banana to Banana
- Contents :
- 1 Lead, Red
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Stacking Method :
- Vertical Stacking (Both Connectors)
- Type :
- Patch Cord
- Voltage - Rated :
- 3000V (3kV)
- Wire Gauge :
- 20 AWG