BU-P3782-48-2
- 제조업체 부품 번호:
- BU-P3782-48-2
- 설명의 일부:
- TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
- 재고 상태:
- 31
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable
- 2nd Connector :
- Mini Hook
- Cable Length :
- 48.0" (1219.20mm)
- Configuration :
- Banana to Grabber, Hook
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Stacking Method :
- Multi-Stacking, Front and Vertical
- Voltage - Rated :
- 300V
- Wire Gauge :
- 20 AWG