BU-P1166-12-0
- 제조업체 부품 번호:
- BU-P1166-12-0
- 설명의 일부:
- TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
- 재고 상태:
- 33
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable
- 2nd Connector :
- Alligator Clip, Insulated
- Cable Length :
- 12.0" (304.80mm)
- Configuration :
- Banana to Alligator
- Contents :
- 1 Lead, Black
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Stacking Method :
- Multi-Stacking, Front and Vertical
- Voltage - Rated :
- 1000V (1kV)
- Wire Gauge :
- 18 AWG