0022E0311-0-L013
제조업체 부품 번호:
0022E0311-0-L013
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
설명의 일부:
COAX CABLE-TWINAXIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
Cable Group :
Cable Type :
Twinaxial
Conductor Strand :
19 Strands / 34 AWG
Features :
Impedance :
100 Ohms
Jacket (Insulation) Diameter :
0.203" (5.16mm)
Jacket (Insulation) Material :
Thermorad® S
Jacket Color :
Black
Length :
Product Status :
Active
Shield Type :
Braid
Usage :
Wire Gauge :
22 AWG